July 3, 2019

“Після вогню” та “Погляд з інвалідного візка” їдуть у Грецію

Після національної прем’єри на фестивалі Відкрита ніч, де короткометражна документальна стрічка Андраніка Берберяна “Після вогню” отримала дві нагороди, фільм вирушає у Грецію, де відбудеться міжнародна прем’єра.

Фільм увійшов до конкурсної програми 7th AEGEANDOCS INTERNATIONAL FILM FESTIVAL, що пройде з 1 по 6 жовтня в Греції.

В позаконкурсній програмі про людей з обмеженими можливостями покажуть повнометражний фільм Олега Павлюченкова “Погляд з інвалідного візка”. Історію про громадського діяча, активного українського туриста Миколу Подрезана, який відвідав 62 країни світу, 55 з них на інвалідному візку.

AegeanDocs -фестиваль документальних фільмів, що проходять одночасно в Лесбосі, Хіосі, Самосі та інших 9 островах Егейського моря.  Основною метою заходу є впровадження та просування найважливіших документальних фільмів у всьому світі та створення міжнародного форуму для презентацій та панельних дискусій про нові медіа та інформаційні технології. Особливий акцент фестиваль ставить на фільми з політичними, історичними та соціальними темами.

Програма AegeanDocs включає в себе вибір грецьких, європейських і світових постановок за останні три роки, ретроспективи, майстер-класи та майстер-класи.

Також до конкурсу увійшла грецько-українська стрічка Поліни Мошенської “Йоргос і Поля”.