July 13, 2019

Фільми “Влипла” та “Прикра” на спеціальному показі від Ukrainian Film School в рамках ОМКФ

13 та 14 липня в рамках Одеського міжнародного фестивалю в новому виставковому залі Музею сучасного мистецтва Одеси пройдуть спеціальні покази короткометражних фільмів молодих режисерів від української кіношколи Ukrainian Film School.

До показу відібрано 10 робіт, серед яких короткометражні стрічки Сергія Зленка “Влипла” та “Прикра” Катерини Цвігун, що будуть демонструватися 14 липня.

“Влипла” – це комедійна історія про залежність від телефону. Нагадаємо, що стрічка вже була презентована на фестивалях “Світло” та “Відкрита ніч” в Україні, а також потрапила в конкурс Португальськоого фестивалю Festival Internacional de Cinema da Figueira da Foz – Film Art. А на фестивалі “Відкрита ніч” ще й здобула Приз глядацьких симпатій.

Фільм “Прикра” – це драма про таємне кохання, яке змушує всіх забутись на певний час. Робота була показана в рамках Канівського кінофестивалю.

Серед всіх 10 фільмів, що демонтсруватимуться 13 і 14 липня, буде обрано кращий, який отримає сертифікат на навчання в серпні на курсі Filmmaking від школи коротких курсів Short при Ukrainian Film School.