August 5, 2019

ІІІ Міжнародний кінофестиваль “Бруківка” покаже фільми Letter To Fest

З 11 по 15 вересня в Кам’янці-Подільському пройде 3-ій Міжнародний кінофестиваль “Бруківка”. Цього року фільми змагатимуться в 10 конкурсних програмах. окремо також оцінюватимуться трейлери та постери до кіноробіт.

В національній конкурсній програмі представлено одразу 17 фільмів, долею яких опікується Letter To Fest. А також одна стрічка поза конкурсом – “Рушковці. Шлях Майстра” Олександра Парфьонова.

За перемогу у повнометражному ігровому конкурсі змагатиметься фільм “Бобот та енергія всесвіту” Максима Ксєнди, документальних повних метрах – “Людина з табуретом” Ярослава Попова та “Погляд з інвалідного візка” Олега Павлюченкова. Одразу два фільми представлені в конкурсі короткометржаних фільмів жахів – “Синтетична люов” Василя Москаленка та “З Днем народження, донечка!” Олега Харченка.

Найбільша кількість фільмів – 33 – боротимуться за перемогу в короткометражному національному конкурсі. Серед 33 робіт – 12 фільмів, поданих нашою компанією: “Влипла” Сергія Зленка, “”Прикра” Катерини Цвігун, “Дім, милий дім” Анни Морозової, “Нічний Швидкий” сестер Артеменко, “Анна” Олеся Саніна та ряд фільмів, створених в рамках проекту “Дивись українське” – “Дякую” Максима Люкова, “Серцеїдка” Олександри Бровченко, “Інклюзія в школі” Оксани тараненко, “Домовина”, Кадіма Тарасова, “Урок” Михайла Іллєнка, “Холодний дощ самотності” Олега Павлюченкова, “Кобзарський цех” Віктора Придувалова.