September 6, 2019

Kharkiv MeetDocs – 3 фільми в програмі

Вже традиційно у вересні в Харкові проходить один з найвагоміших українських фестивалів документального кіно Kharkiv MeetDocs. З 25 по 29 вересня гості і учасники фестивалю зможуть подивитись три фільми наших авторів, які увійшли до програми фестивалю.

Фільм “Без статусу. Україна” режисера Дмитра Тяжлова – це історія людей, які опинились між різними світами, різними країнами, в одну вони не хочуть і не можуть повернутись, в іншій їх не хочуть прийняти.

“Миротворці. У горах Сванетті” режисера Андрія Кіршина розкажуть про українських миротворців, які 1993 року допомогли Грузії евакуювати біженців в горах Сванетії після завершення війського конфлікту між Абхазією і Грузією.

Фільми “Без статусу. Україна” та “Миротворці. У горах Сванетті” будуть продемонстровані в рамках  Конференції з незалежної журналістики та громадського активізму.

І повнометражна стрічка Сергія Лисенка “Брати по зброї” зібрана з історій трьох волонтерів, які 4 роки їздять на Схід України, де триває Україно-російська війна.

Також на фестивалі буде продемонстрована окрема програма дитячих відеороликів Meet Kids та пройде пітчинг документальних проектів.