April 4, 2020

CMS International Children’s Film Festival включив до конкурсу два українські фільми

Індійський фестиваль дитячого кіно CMS International Children’s Film Festival відібрав до участі дві українські стрічки – повнометражний ігровий фільм Максима Ксєнди “Бобот на енергія Всесвіту” та короткометражну анімацію Адріана Сахалтуєва “Цар Плаксій та Лоскотон”.

Фестиваль пройде вже в 12-й раз, але коли саме ще невідомо через пандемію, яка охопила весь світ.

Для фільму “Бобот” – це вже десята селекція і перша в Індії. Фільм розповідає про 12-річний фантазер Вадика, який волею долі потрапляє в центр протистояння двох неземних сил. Тепер від його сміливості залежить доля людства; Вадик розуміє, що брехати про свої подвиги легко, а от подолати свої глибинні страхи вдається не кожному.

Анімація “Цар Плаксій та Лоскотон” має вже третю селекцію, раніше фільм було відібрано у Швейцарію та Грецію. Це казкова історія, що відбувається в царстві Сльозолій, де править цар Плаксій, який забороняє сміх та веслощі, адже найбільший делікатес для нього – сльози народні. А протистоїть йому веселун дядько Лоскотон, що звеселяє діточок та їхніх батьків, даруючи там самим надію. Не зважаючи на всі підступи царя Плаксія та його посіпак, дядько Лоскотон перемагає лиходія, змусивши його померти від сміху.