July 16, 2020

Дві короткометражки будуть презентовані на Fresco Film Festival

Fresco International Festival of Modern Art and Spiritual Films, що пройде в серпні в столиці Вірменії – Єревані – відібрав до участі два короткометражних фільми проекту “Дивись українське – твори своє майбетнє!” – це “Адамівна” та “Потвора”.

“Адамівна” режисера Олександра Бикова – це історія про самотню літню жінку, яка має намір домогтися взаємин з навколишнім світом, байдужим до її особистих потреб, нехай і досить радикальним способом. Раніше фільм вже було відібрано на 3 фестивалі в Україні та Румунії.

“Потвора”режисера Дениса Скуратовського – фільм про хлопчика, який нещодавно залишився без мами. При дивному збігу обставин він зустріча молоду дівчину, яка стоїть на межі життя і смерті, і стає рятівною соломинкою для неї. Для фільму показ у Вірменії буде прем’єрним. 

Фестиваль Fresco спрямований на поширення та зміцнення любові, солідарності та людських цінностей шляхом вільних та здорових соціальних дискусій. Під час фестивалю будуть показані фільми різного формату, в яких підіймаються теми війни, насильства, екологічніґої катастрофи, а також солідарності, гуманізму та глобальних цінностей.

До організації фестивалю залучені добровольці, діти-сироти, люди з обмеженими можливостями,таким чином засновники фестивалю хочуть довести, що людські можливості не ають меж.

Фесиваль пройде вже в сьомий раз з 21 по 29 серпня.